آخرین بروز رسانی: 6ام شهریور, 1401
تعداد بازدید: 8,981

چگونه بهترین دستگاه تخریب هیلتی را انتخاب کنیم؟

در مقاله های قبلی به ویژگی های ابزارهای برقی هیلتی پرداختیم. ویژگی های که باعث نهایت قدرت و طول عمر انواع هیلتی می شوند. در این مقاله سعی داریم مروری بر دستگاه های تخریب هیلتی داشته باشیم.

برند هیلتی با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و شناخت مداوم نیاز مشتریان ابزارهای متنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند.

معمولا در پروژه های ساختمانی به سه دلیل عمده به تخریب نیاز خواهید داشت:

  • تخریب های متوسط و سنگین بر روی کف سازی و تخریب شمع و بتن های سخت
  • تخریب در کف فونداسیون یا کف ساختمان برای ایجاد بازشو و…
  • ایجاد کانال در کف برای لوله گذاری در کف ساختمان

از آنجا که وقت در صنعت ساختمان سازی طلاست همواره به دستگاه هایی نیاز است که بهره وری را در کارگاه افزایش داده و هزینه ها را کاهش دهد. ممکن است برای انتخاب و خرید مناسب ترین ابزار گزینه های مختلفی پیش روی شما باشد و در این بین ویژگی ها و قیمت هیلتی و قدرت تخریب هیلتی را با سایر برندها مقایسه کنید.

در مرحله جستجو از بین محصولات متنوع باید به چند پرسش اساسی پاسخ دهید تا محصولی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما طراحی شده باشد. سه نمونه از سوالاتی که باید به آن توجه داشته باشید:

  • چند وقت یکبار و چه میزان در روز یا هفته تخریب دارید؟
  • اپلیکیشن های (موارد مورد استفاده) اصلی که شما برای تخریب استفاده میکنید چیست؟
  • هر چند وقت یکبار تخریب در کف دارید؟

قیمت هیلتی

هنگام مقایسه هیلتی و  قدرت تخریب هیلتی با سایر برندها مشخصاتی همچون وزن، توان ورودی، قدرت ضربه، تعداد ضربه در دقیقه، مدل قلم، میزان تخریب، میزان لرزش و همچنین اصل بودن کالا و گارانتی محصول را مدنظر قرار دهید.

مثلا اگر دستگاهی بخرید که سبکتر باشد و در عین حال کارایی بیشتری داشته باشد چه مزیت هایی برای شما خواهد داشت؟

چنانچه برای خرید محصول متناسب با نیازتان ابهامی در ذهن دارید کارشناسان فنی مادوی ( هیلتی ایران ) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

دسته‌بندی: مقالات

نظر شما برای ما ارزشمند است

0 دیدگاه