ابزار کهنه تان را با ابزار نو تعویض کنید!

29 خرداد تا 9 تیر 1400 (تعداد محدود)

همیشه یک پیشنهاد خاص برای شما داریم.

برای آگاهی از طرح ها و جشنواره های هیلتی صفحه رسمی اینستاگرام مادوی را دنبال کنید:

https://www.instagram.com/madavi.ir

شرکت مادوی مفتخر است به عنوان تنها نماینده رسمی هیلتی در ایران بالاترین سطح کیفی محصولات و خدمات هیلتی را به مشتریان ارائه دهد. بیش از 40 سال است در کنار شما هستیم تا کار در کارگاه های ساختمانی را ساده تر، سریع تر و ایمن تر انجام دهید.

هیلتی بیش از هر شرکت دیگری به مشتریانش نزدیک است و صدای مشتریان را می شنود. این بار در راستای پاسخ به یکی از درخواست های مشتریان گرامی طرحی در نظر گرفتیم تا ابزارهای خود را بروز کنید.

مزایای طرح تعویض ابزار کهنه با ابزار نو آنلاین

1- با تحویل ابزار برقی سبک با برند غیر هیلتی از 20% تخفیف نقدی برای خرید آنلاین ابزار نو بهره مند شوید و یک ست مته و یک عدد عینک ایمنی رایگان از ما هدیه بگیرید.

2- با تحویل ابزار برقی سبک با برند هیلتی از 28% تخفیف نقدی برای خرید آنلاین ابزار نو بهره مند شوید و یک ست مته و یک عدد عینک ایمنی رایگان از ما هدیه بگیرید.

3- با تحویل ابزار برقی دوکاره یا چکش برقی با برند هیلتی از 33% تخفیف نقدی برای خرید آنلاین ابزار نو بهره مند شوید و یک عدد قلم تخریب و یک عدد عینک ایمنی رایگان از ما هدیه بگیرید.

4- ارسال رایگان

تعویض ابزارهای سبک سوراخکاری

ابزارهای کهنه و مستهلک برند هیلتی و سایر برندهای متفرقه با دریل برقی هیلتی مدل TE 1 تعویض می شوند. ابزارهایی مورد قبول هستند که هم کلاس و هم رده با دریل برقی TE 1 هستند. روشن شدن ابزار قدیمی ملاک نیست و توصیه می شود ابزارهایی را تعویض کنید که حتی روشن هم نمی شوند!

تعویض ابزارهای دوکاره و تخریب

ابزارهای کهنه و مستهلک دوکاره و تخریب برند هیلتی با چکش برقی هیلتی مدل TE 800-AVR تعویض می شوند. ابزارهای برند هیلتی مورد قبول هستند که هم کلاس و هم رده با چکش برقی TE 800-AVR هستند. روشن شدن ابزار قدیمی ملاک نیست و توصیه می شود ابزارهایی را تعویض کنید که حتی روشن هم نمی شوند!

مراحل استفاده از طرح تعویض آنلاین

1- ابزار خود را به مراکز پذیرش مادوی تحویل دهید (مراجعه حضوری و یا ارسال غیرحضوری)

2- کارشناسان ما ابزار شما را بررسی می کنند تا هم کلاس و هم رده با ابزار نو باشد.

3- بعد از تایید شدن ابزار توسط کارشناسان مادوی پیامکی حاوی کد تخفیف دریافت خواهید کرد.

4- به وبسایت مادوی مراجعه کنید و از کد تخفیف در سبد خریدتان استفاده نمایید.

5- فاکتور رسمی برای شما صادر می شود.

6- سفارشتان با حمل رایگان به آدرس مدنظر شما ارسال می شود.

آدرس مراکز پذیرش مادوی >