جشنواره بزرگ تعمیرگاه مادوی

25 اردیبهشت تا 25 تیر 1400 در سراسر کشور

ابزار هیلتی خود را در جشنواره بزرگ تعمیرگاه مادوی سرحال کنید!

بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیری و فنی ابزار هیلتی را از شرکت مادوی بخواهید. مفتخر هستیم به عنوان تنها نماینده رسمی هیلتی در ایران با بهره گیری از تکنیسین های حرفه ای و با بکارگیری قطعات اصل هیلتی به شما اطمینان خاطر دهیم ابزار تعمیر شده ی شما همچون روز اول کار خواهد کرد.

هیلتی سرویس به پاس همراهی همیشگی مشتریان گرامی جشنواره ای دو ماهه در نظر گرفته است که خدمات ویژه ای را برای شما به ارمغان می آورد.

بازدید و مشاوره فنی رایگان

بازدید کلی، برآورد میزان کارکرد و فرسودگی ابزار هیلتی شما و در صورت نیاز به تعمیر جزیی کاملا رایگان انجام خواهد شد.

مشاوره فنی برای بهترین و مقرون به صرفه ترین تصمیم نسبت به انجام تعمیر و یا جایگزینی ابزار با ابزار نو رایگان خواهد بود.

هزینه حمل رایگان

شما می توانید به نزدیک ترین مرکز پذیرش تعمیرگاه شرکت مادوی مراجعه نمایید تا ابزار پذیرش شده بدون پرداخت هزینه حمل به تعمیرگاه مرکزی شرکت مادوی واقع در صفادشت ارسال شود. همچنین ابزار تعمیر شده با حمل رایگان برای مراکز پذیرش ارسال خواهد شد و شما با مراجعه به مراکز پذیرش مادوی هیچگونه هزینه حمل و جابجایی پرداخت نخواهید کرد.

تعمیر در سریع ترین زمان ممکن

بازدید فنی و تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. ضمن اینکه امکان استفاده از حق تقدم برای مشتریانی که نیاز فوری و مبرم به خدمات تعمیری دارند میسر خواهد بود.

تا 20 درصد تخفیف قطعات یدکی

تمامی قطعات یدکی استفاده شده در تعمیرگاه مادوی قطعات اصل هیلتی و دارای شماره فنی معتبر هستند. تعویض قطعات یدکی برای آن دسته از مشتریان وفادار که ابزار خود را از شرکت مادوی خریداری کرده اند با 20 درصد تخفیف ارائه می شود.

تا 50 درصد تخفیف دستمزد تعمیر سنگ فرز

هزینه دستمزد تعمیر مینی فرز و سنگ فرزهای هیلتی (به تعداد نامحدود) با 50 درصد تخفیف لحاظ می گردد. بیشترین صرفه جویی برای مشتریانی است که در تعداد بالایی از این ابزارها استفاده می کنند.

آدرس مراکز پذیرش تعمیرگاه >