اهداف و ارزش های هیلتی و مادوی

به عنوان شرکتی پیشتاز در ارائه خدمات و عرضه محصولات برتر در زمینه ابزارآلات الکتریکی و تجهیزات نصب ساختمانی، همواره یاری کننده مشاوران و پیمانکاران ساختمانی و تأسیساتی در سراسر ایران باشیم. برای دستیابی به چنین هدفی از اصول کلی ذیل پیروی می کنیم:

۱)  جلب نظر مشتری

از اهداف و ارزش های هیلتی و مادوی است که با حمایت از مشتریان در راستای انجام کارها، حل مشکلات و صرفه‌جوئی در زمان و هزینه آنها از طریق ارائه محصولات با کیفیت برتر و خدمات حرفه‌ای انجام پذیر است.

۲)  تثبیت در جایگاه ممتاز

این امر با عرضه محصولاتی با کیفیت برتر، ارائه خدمات فراتر و متمایز و همچنین فروش بر اساس ارتباط مستقیم با مشتری، انجام می شود

ارزش‌های محوری کار ما:

۱)  تعهد و صداقت

همه روابط و فعالیت های شرکت ما براساس تعهد، صداقت، وجدان حرفه‌ای، اعتماد، تعامل و احترام به دیگران پایه ریزی شده است.

۲)  باور به فعالیت گروهی

سرمایه اصلی و اهداف و ارزش های هیلتی و مادوی، همکاران ما هستند که طبق ضوابطی مشخص انتخاب شده و تحت آموزش های لازم و فراگیر قرار گرفته اند. ما با باور به اصل مشارکت، همکاران را در تبیین خط مشی و تصمیم‌گیری ها سهیم می کینم و تاثیرات آن را در رشد و ترقی شرکت مادوی و همکاران شاهد هستیم.

۳)  آینده فعالیت ما

از آنجا که رشدی متعادل و تثبیت موقعیت در عرضه محصولاتی با کیفیت ممتاز و ارائه خدمات حرفه‌ای و متمایز نتیجه تلاشی پیگیر و بی‌وقفه است، ما تعهد می‌کنیم تمامی امکانات و توان خود را برای استفاده از آموزه های جدید به کار بندیم تا بتوانیم رضایت هر چه بیشتر مشتریان را جلب کنیم.