منتظر اولین مسابقه چالشی هیلتی باشید

 

با شرکت در چالش های هیلتی که در اینستاگرام برگزار خواهد شد برنده بن خرید شوید. شرکت کنندگانی که پاسخ صحیح را انتخاب کنند به قید قرعه بن خرید از وبسایت مادوی تقدیم خواهد شد.

مادوی را دنبال کنید:

instagram.com/madavi.ir

شروع مسابقات:

شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰

 

بروزرسانی وبسایت

 

به اطلاع می رساند فروشگاه آنلاین مادوی ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۷ مهر تا دوشنبه ۱۲ مهر از دسترس خارج خواهد بود. فروشنده های مناطق، فروشگاه ها، خدمات مشتریان و گفتگوی آنلاین وبسایت همچنان برای خدمت رسانی به مشتریان آماده پاسخگویی هستند.

 

فروشگاه هیلتی در مشهد

افتتاحیه فروشگاه مشهد در محل جدید

 

به اطلاع می رساند فروشگاه شرکت مادوی ( نمایندگی انحصاری هیلتی ) به محل جدید خود واقع در خیابان کلاهدوز نبش کلاهدوز ۲۴ تغییر مکان داده است .

به همین مناسبت خرسندیم تا شما را برای برخورداری از تخفیف ها و جوایز ویژه فروش فوق العاده افتتاحیه فروشگاه جدید از تاریخ ۲۰ لغایت ۳۱ شهریور ماه دعوت نماییم.

لازم به ذکر است در صورت خرید در این بازه زمانی از فروشگاه شرکت مادوی در شهر مشهد، به پنج نفر از دوستانی که افتخار حضور در فروشگاه را به ما داده اند هدیه ویژه ای تقدیم خواهیم کرد.

منتظر حضور گرم شما خواهیم بود .

 

اطلاعیه

 

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند هم راستا با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا شرکت مادوی و فروشگاه های این شرکت در سراسر کشور نیز از دوشنبه ۲۵ مرداد تا شنبه ۳۰ مرداد تعطیل می باشد و در این مدت امکان ثبت درخواست، ارسال کالا و پذیرش دستگاه تعمیری مقدور نخواهد بود.

کلیه فعالیت های شرکت مادوی، اولین روز کاری بعد از تعطیلات (یکشنبه ۳۱ مرداد) از سر گرفته خواهد شد.

 

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای شما مشتریان گرامی